БРЕНДИНГ КИЇВ

Брендинг – це керівництво по фірмовому стилю компанії, що містить детальний опис атрибутів бренду і регламентує їх використання на різних носіях, як рекламних, так і корпоративних.

ПОСЛУГИ, ЯКІ МИ НАДАЄМО

Дизайн брендбуку Київ

Розробка брендбуку – це невід’ємний етап розвитку компанії, оскільки він стає основою для прийняття всіх майбутніх маркетингових рішень.

Докладніше

Неймінг Київ

Неймінг – розробка унікальної назви бренду, торгової марки. Розробка неймінга – найважливіший етап в процесі створення торгової марки.

Докладніше

Розробка макетів

Правильно і вдало продумана розробка дизайн-макету для такого роду поліграфічної продукції допоможе залучити нових користувачів або покупців.

Докладніше

Розробка макетів сайтів

Дизайн-макету сайту – це візуальний образ майбутнього сайту, розроблений з урахуванням технічних можливостей HTML верстки.

Докладніше

Розробка візиток Київ

Візитка – це обличчя компанії або бренду. Ми розробляємо унікальні візитки. “Сучасні, стильні, креативні” так можна охарактеризувати нашу продукцію.

Докладніше

НАВІЩО ВАМ ЦЕ?

Формування іміджу

Соціальні мережі і сайт це найпотужніші інструменти в руках професіонала, здатні зміцнити бренд і виділити його серед конкурентів.

Лояльність спільноти

За допомогою грамотного ведення соц. мереж і рекламної кампанії ви розповісте про філософію вашого бренду людям, налагодите контакт з потенційними клієнтами і покупцями, покажете ваші переваги.

Збільшення аудиторії

Можливість завоювати нові території ринку. Понад мільярд людей щодня використовують пошукові системи і соціальні мережі. Серед них точно є ваша цільова аудиторія.

Прямі продажі

Реклама підвищує попит, впізнаваність вашого продукту, привабливість для клієнтів, відвідувачів закладу, партнерів, інвесторів.

Тут Ви можете ознайомитись з послугами та цінами на брендинг

WEB24 ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Професіоналізм

Кращі фахівці і інструменти для розробки медіастратегії.

Безпека і гарантії

Досвідчений підрядник, зручність контролю, чіткий документообіг, конфіденційність.

Рекламний відділ на аутсорс

Різні професійні компетенції, економія на ресурсах, зручність контролю.

Надоперативність

Швидке рішення рекламних завдань – ваша перевага на ринку.

Широкі виробничі можливості

Від друку візитки до оформлення точок продажів.

МИ ЗРОБИЛИ ЦЕ

Ми на зв`язку