РОЗРОБКА МАКЕТІВ КИЇВ

Втілення в життя будь-яких Ваших ідей на макеті, який розроблять найкращі фахівці своєї справи.

Прототип сайту

Швидко створюємо  чорно-білі скетчі-розмітки сторінок майбутнього сайту. Це дозволяє графічно оцінити зовнішній вигляд і логіку сайту, усунути недоліки ще на етапі проектування. Замовник краще розуміє, як буде виглядати кінцевий продукт. Точне технічне завдання і макет – запорука збігу дизайну сайту з уявленнями клієнта з першого разу.

Адаптивний макет сайту

Розробляємо адаптивний макет відповідно до вимог пошукових систем. Створений нами макет-дизайн сайту буде виглядати однаково добре на комп’ютері, планшеті або смартфоні. Розробка адаптивного дизайну-макета сайту дозволяє веб-сторінкам підлаштовуватися під розміри будь-якого екрану.

Дизайн мобільних додатків

Розробляємо дизайн мобільних додатків, від ідеї до повноцінного продукту. Створюємо дизайн під платформи iOS і Android для стартапів і бізнесу. Ретельно опрацьовуємо логіку роботи програми та її взаємодію з користувачем. Якщо екранів багато, ділимо проект на ітерації і послідовно виконуємо.

Вигоди розробки макетів Київ

Іноді дизайн, який ми уявляємо, насправді виглядає зовсім іншим. Коли ви втілюєте ідею в реальність, ви бачите всі недоліки проекту. І в цей момент дизайнер може легко змінити будь-яку деталь, її стиль, розмір або колір. А також виключити або додати елемент.

Оптимально для вже працюючого бізнесу

Ви знаєте, що хочете. Ми реалізуємо за допомогою веб-сайту ваші бізнес-моделі. Сайт можна поступово розвивати.

Команда фахівців

Одна людина не може бути професіоналом у всьому. Під проект формується команда спеціалістів на кожному етапі робіт виконання.

Адаптивний дизайн

Ми завжди пропонуємо нашим клієнтам зробити сайт зручним для мобільних пристроїв.

Робимо макети сайтів для платформи №1

WordPress – абсолютний світовий лідер за часткою ринку, числу створених сайтів, розміром спільноти фахівців і кількості готових рішень.

Поетапна оплата

Ціна розробки сайту розбивається по етапах. Результат кожного етапу – самостійний закінчений продукт. Дизайн – psd файли, верстка – html файли. Збірка – готовий продукт.

Детальне макетування

Менеджер проекту робить огляд ринку і разом з дизайнером малює макети спеціально під ваші потреби. Таким чином на початку роботи ви вже в чорно-білому варіанті уявляєте готовий продукт.

Зробіть замовлення сьогодні

Зателефонуйте, напишіть на пошту, або відправте повідомлення у соц мережі.