РОЗРОБКА МАКЕТІВ САЙТІВ КИЇВ

Команда дизайнерів WEB24 має величезний досвід в розробці оригінального дизайну сайтів будь-якої складності.

Дизайн сайту – це оформлення контенту, сукупність всіх графічних елементів на веб-сторінці. Раніше під веб-дизайном розуміли виключно візуальне оформлення, але тепер на перший план вийшла зручність користувача, тому до завдань веб-дизайнера додалися аналітика і грамотне структурування інформації на сайті.

50
Реалізованих проектів
5
Років роботи
5
До днів на розробку

СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ САЙТУ

Використовуючи багаторічний досвід розробки сайтів, ми пропонуємо нашим клієнтам тільки ефективні рішення, спрямовані безпосередньо на залучення нових покупців і збільшення продажів.

ПІДГОТОВКА прототипів і НАВІГАЦІЇ

Послуга створення дизайну сайту пов`язана з завданнями Вашого бізнесу, створюючи  інтерфейс, ми поєднуємо  графіку та технічну частину. Для цього кожен новий макет починаємо з опрацювання концепції та готуємо інтерактивний прототип, виділяючи смислові групи і блоки з контентом.

Індивідуальна РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ

Створення зовнішнього вигляду сайту компанії починається з відтворення цікавого графічного варіанту головної сторінки. До кожного рішення підходимо персоніфіковано, терміни відтворення макета укладаються в 8-10 днів.

НАДАЄМО ВАРІАНТИ НА ВИБІР

Виберемо стилістику, підберемо відтінки і кольори, які підходять соціальним, віковим і іншим ключовим характеристикам споживачів ваших товарів / послуг. Найцікавіші, з підготовлених нами макетів веб-дизайну сайту відправляються на обговорення і затвердження замовнику. Надаємо декілька  варіантів на вибір.

ПРОДУМУЄМО ЗРУЧНІСТЬ І ЮЗАБІЛІТІ

Важливим аспектом створення зовнішнього вигляду в роботі з ресурсом і вимогою до кращого дизайну сайту є його технологічність і масштабованість. Впроваджуємо графічні і конверсійні елементи так, щоб не порушувати роботу інтерактивних сервісів і не перешкоджати обміну даними між користувачем і ресурсом.

ВИКОРИСТОВУЄМО Сучасні технології

Застосовуємо адаптивні технології для виготовлення ефектного web інтерфейсу з дизайном, який зручний для відображення сайту на мобільних пристроях. Схвалений вами варіант допрацьовуємо з урахуванням Ваших побажань. Всі макети, які надаються замовникові на розгляд, обгрунтовуються менеджером проекту.

Рукописні ікони і інфографіки

Крім  головної сторінки, ведемо підготовку всіх внутрішніх сторінок – каталог продукції, кошик, картка товару, форма заявки, замовлення, зворотний зв’язок, включаючи макети службових закритих розділів і форм комунікації.

РОБОТА З НАМИ ЦЕ

Адаптивний інтерфейс

Адаптуємо макети для відображення на всіх пристроях.

Дотримання термінів

Макетування веб сторінок буде завершено в обумовлений термін.

Менеджер проекту

Підготовку web дизайну контролює персональний менеджер.

Якість

Ведемо клієнта від підготовки прототипу до супроводу в експлуатації.

З СУЧАСНИМ ВЕБ ДИЗАЙНОМ САЙТУ ПРАЦЮЄМО В ТАКІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ

Основне завдання дизайну – познайомити користувача зі сторінкою. Він полегшує взаємодію користувача з веб-сторінкою, а отже позитивно впливає на конверсію і поведінкові чинники. Продуманий дизайн створює потрібне враження про компанію.

Продумання концепції

передпроектний аналіз на основі отриманої інформації.

Вироблення загальної ідеї і стилістики

підготовка прототипів майбутнього ресурсу.

Підготовка візуального відображення

головної сторінки з конверсійними елементами.

Підготовка візуального відображення

головної сторінки з конверсійними елементами.

Адаптивна верстка макетів

перевірка валідності верстки і швидкості завантаження.

Ми на зв’язку