МАРКЕТИНГ КИЇВ

Плануємо і здійснюємо всебічну діяльність, пов’язану із сайтами та соц.мережами, для оптимального впливу на Ваших клієнтів і в результаті Ви отримуєте прибуток.

Наша спеціалізація в цифровому (інтернет) маркетингу

Пошукова реклама

Відмінне рішення для досягнення швидких результатів. Наші Adwords гуру піднімуть ваш сайт в ТОП з великою швидкістю віддачі, при оптимальному виділенні коштів на рекламу.

Докладніше

Медійна реклама

Яскравим і привабливим способом заявите про те, що ви пропонуєте. Красиві динамічні або статичні банери, анімація або цікаві відеоролики нікого не залишать байдужими

Докладніше

Розробка сайтів

Наші веб-дизайнери та програмісти зроблять сайт сучасним, привабливим і зручним. Клієнти, після відвідування вашого сайту, ніколи не підуть до конкурентів!

Докладніше

Просування в соціальних мережах

Точне визначення найбільш зацікавленої аудиторії, при пропозиції товару або послуги, збільшать ваші продажі, наскільки ви навіть не очікуєте. Ми знаємо, як це зробити!

Докладніше

Контекстна реклама Київ (контент-маркетинг)

Відмінний шлях донести до споживача більш повну і точну інформацію про себе, свої товари і послуги, зрозумілою і звичною для них формою – через цікавий контент.

Докладніше

Пошукова оптимізація (SEO)

Максимальна відповідність вимогам пошукових систем з високоефективним контент-маркетингом і правильними методами зовнішнього SEO піднімуть ваш сайт в Топ-10 результатів пошукової видачі.

Докладніше

Ми тут, щоб допомогти вашому бізнесу!

Наші переваги

Наш пріоритет №1 - бізнес-цілі клієнта

Працюємо за принципом win to win

Інтернет-рішення для малого та середнього бізнесу

Кваліфіковані спеціалісти

Найкращі засоби Google

Фіксуємо ціни в національній валюті

Ми на зв`язку