ІНТЕРНЕТ МАРКЕТИНГ КИЇВ

Інтернет-маркетинг в першу чергу надає споживачеві можливість отримати інформацію про товари. Будь-який потенційний клієнт може, використовуючи інтернет, отримати інформацію про товар, а також купити його.

ЩО ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ МАРКЕТИНГ?

CEO КИЇВ

Процес коригування текстового наповнення, контроль зовнішніх чинників для відповідності вимогам алгоритму пошукових систем, з метою підняття позиції сайту в результатах пошуку в цих системах за певними запитами користувачів.

Докладніше

SMM КИЇВ

Комплекс заходів щодо використання соціальних медіа як каналів для просування компаній та вирішення інших бізнес-завдань. Головне завдання — вписатися в систему тієї соціальної мережі, в якій проводиться рекламна кампанія.

Докладніше

ТАРГЕТИНГ КИЇВ

Форма цільового маркетингу, за якої компанія орієнтує свої маркетингові програми на потреби чітко визначених і досить вузьких географічних, демографічних, психографічних і поведінкових сегментів.

Докладніше

РОЗСИЛКИ КИЇВ

Сервіс Інтернет, що надає можливість об’єднати певну кількість людей в єдину закриту групу розсилки. Це практично єдиний сервіс, який не має власного протоколу та програми-клієнта і працює винятково через електронну пошту.

Докладніше

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА КИЇВ

Розміщується у пошукових системах. Коли користувачі здійснюють пошук у пошукових системах за одним із ключових слів, оголошення може з’являтись із результатами. Таким чином краще можна знайти свого клієнта.

Докладніше

ЧИ ГОТОВІ ВИ ПОЛІПШИТИ ПОЗИЦІЇ В ІНТЕРНЕТІ?

Аналіз і Аудит

успіх стратегії інтернет-маркетингу заснований на знанні вашого становища в цифровому-просторі

Технічний аудит сайту

Оцінка показників індексації, доступності, якості архітектури сайту, аналіз ключових слів, аналіз посилань, оптимізація для мобільних пристроїв.

Аудит пошукового маркетингу

Перевірка ключових слів, показників якості, Click-Through Rate (CTR), якості текстових оголошень, оптимізації цільових сторінок, оцінка активності аккаунта і витрат.

Аудит Соціальних медіа

Оцінка маркетингу соціальних медіа, активності профілю, зовнішнього вигляду, часу відгуку.

Ми на зв`язку