CEO КИЇВ

Пошукова оптимізація може послужити постійним джерелом збільшення кількості відвідувачів (90 % користувачів знаходять нові сайти через пошукові системи; 55 % онлайн покупок і замовлень здійснюються на сайтах, знайдених через пошукові системи

Ми намагаємося зробити будь-який проект якісно. Ту ж систему управління можна налаштувати по-різному – це важливо розуміти. Буває так: вона встановлена, сайт зданий, але, в подальшому, після деякого часу роботи з нею, до Вас приходить розуміння, що тут щось не так і працювати з такою системою НЕ професіоналу буде дуже важко. Ми так НЕ працюємо. Систему налаштуємо, й допоможемо в подальшому.

6
ДНІВ ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ
1
ПОЗИЦІЇ В ПОШУКОВИКАХ
100
ОПТИМІЗОВАНИХ САЙТІВ

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ ДЛЯ CEO САМЕ НАС?

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ «ПІД КЛЮЧ»

Просуваємо сайти «під ключ», виконуючи весь комплекс робіт – від внутрішньої оптимізації і копірайтингу до аналітики і детальної звітності.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ПІДХІД

Докладні звіти про виконані роботи, аналіз результатів і рекомендації.
Ви отримуєте особистого аккаунт-менеджера, зарплата якого залежить від успішності просування вашого проекту.

БЕЗПЕКА І НАДІЙНІСТЬ

Дбайливе ставлення до проекту, бекапи «на вході» і при кожному важливому рішені.
На 100% безпечне просування згідно з усіма вимогами пошукових.

Що включає в себе СЕО оптимізація?

Аналіз посилань сайту, який просувається

Кожна зовнішнє посилання, посилаючись на Ваш сайт, грає ключову роль в його просуванні! Все дуже просто, чим більше «якісних» сайтів посилаються на Ваш сайт, тим вище Ваш сайт займає позиції в результатах пошукової системи Google.

Ми проведемо аудит зовнішніх посилань, виявимо найбільш «Якісні» (найбільш вагомі, максимально близькі по тематиці, відсутні в СПАМ-базі пошукової системи Google), визначимо «погані посилання» (посилання, які небезпечні і не ефективні в просуванні) і усунемо їх – що поліпшить позиції Вашого сайту в пошукових системах.

Розробка стратегії посилального просування

Ми визначимо необхідну кількість зовнішніх посилань, які посилаються на ту чи іншу сторінку  Вашого сайту. Відредагуємо текст кожного вхідного посилання, відповідно до обраних Вами  запитам, що просувається, розробимо стратегію посилального просування, а саме швидкість нарощування посилальної маси і систему вимог до сайтів-донорів, проведемо комплекс заходів щодо поліпшення показників пошукових систем: PR – PageRank (показник вимірювання «авторитетності сторінки» в Google).

Реалізація стратегії посилань, нарощування маси

Ми виявимо необхідну кількість «якісних сайтів-донорів» (веб-сайтів, на яких будуть розміщені посилання, що ведуть на Ваш сайт) для розміщення зовнішніх посилань, які в свою чергу будуть збільшувати авторитет Вашого сайту в системі оцінок Google. Для кожного посилання сформуємо грамотний текст, знайдемо оптимальне пропорційне rank – ефективна стратегія посилального просування це 100% гарантія успіху!

Моніторинг зовнішніх посилань на працездатність і аналіз конкурентів

Нашими аналітиками постійно здійснюється моніторинг зовнішньої посилальної маси, перевіряється її працездатність і ефективність, порівнюються динаміка приросту. Паралельно відстежується активність конкурентів в інтернеті. Завдяки такому аналізу, ми швидко реагуємо на надмірну активність конкурентів в пошукових системах і оперативно коригуємо нашу стратегію просування сайту. Результатом таких заходів буде лідерство в інтернете в конкурентній боротьбі з найменшими витратами для Вас.

Реєстрація сайту в інтернет-каталогах, довідниках, порталах

Методом ручної реєстрації ми внесемо Ваш сайт в ряд інтернет-каталогів, присутність на яких дасть позитивний ефект на ранжування (Систему оцінки) Вашого сайту Пошуковими системами, що буде додатковим позитивним плюсом в процесі просування Вашого сайту.

Аналіз ефективності зовнішньої оптимізації та просування сайту

В кінці кожного місяця (звітного періоду) ми надамо Вам докладні звіти про виконану роботу, що зовнішньої оптимізації та просування. Завдяки цим даним Вам будуть так само надані зрозумілі і ефективні рекомендації щодо подальшого розвитку сайту. Ми постійно будемо покращувати і вдосконалювати Ваш сайт, щоб в результаті Ви знову і знову домагалися максимальної віддачі від просування сайту, а саме великого потоку нових Клієнтів.

ЩО ЦЕ ВАМ ДАЄ?

Вивід запитів в ТОП-10

Просування відразу в Google, Facebook та Instagram

Виведення до трійки лідерів по видимості

Прозорість: роздрібна ціна кожного запиту

Етапи СЕО-просування сайту

Починати краще всього з простого

СЕО просування сайту – це не тільки зміцнення позицій сайту у всесвітній мережі, а й більш грамотний підхід до його реклами. Адже користувачі основних пошукових систем – по суті, вже є вашими потенційними клієнтами, цільовою аудиторією. При просуванні сайту відвідуваність сторінки зростає в рази. Завданням просування сайтів в Києві є максимальна внутрішня і зовнішня оптимізація з метою підвищення затребуваності сайту.

Аналіз сайту, тематики і конкурентів

Коли СЕО-спеціаліст отримує всі доступи до аналітики проекту і панелям вебмайстрів (або додає туди сайт самостійно), він приступає до аналізу товарів і послуг проекту, а також дає загальну оцінку сайту, щоб розуміти, які роботи потрібно проводити в першу чергу.

Саме на даному етапі формується стратегія просування проекту і детальний план робіт.

Ключові слова

Ми збираємо релевантні теми для публікацій, аналізуємо пошукові запити цільової аудиторії і складаємо список запитів для оптимізації сторінки сайту і їх якнайшвидшого виведення в ТОП видачі пошукових систем.

Формування широкої структури сайту

Пошукові системи постійно вдосконалюють свої алгоритми і показують найбільш релевантні сторінки під запити користувачів. Якщо ви введете в пошуковику «ноутбуки з підсвічуванням клавіатури», побачите на перших місцях найбільш релевантні даними запитам сторінки.

Формування завдання на внутрішню оптимізацію

Спеціаліст виправляє помилки внутрішньої оптимізації сайту, працює з посадочними сторінками під групи запитів, видаляє дублі сторінок. Для цього проводиться технічний SEO-аудит сайту, на основі якого формується завдання на внутрішню оптимізацію.

Оптимізація контенту

Оптимізатор вручну формує унікальні метатеги (Title, Description, Keywords) і заголовки H1 на основі «довгого хвоста» пошукових запитів для тих сторінок, де це необхідно. Також для просуваються сторінок сайту формуються тексти, що включають зібрані раніше ключові запити, природно, з урахуванням поточних вимог пошукових систем.

Зовнішня оптимізація сайту

Для кого це актуально? Для всіх типів сайтів в тематиках з високою конкуренцією.

Так в ряді тематик з низькою конкуренцією можна обійтися і без нарощування зовнішньої посилальної маси, але в основному зовнішня оптимізація необхідна. Чим більше якісних тематичних майданчиків посилаються на вас, тим авторитетніше ви стаєте в очах пошукових систем.

Збільшення конверсії з відвідувачів в клієнтів

Конверсії – це  не обов’язково продаж. Це може бути як замовлення послуг, так і підписка на розсилку.

Насправді це комплексний етап, що вимагає знань дизайну, юзабіліті, email-маркетингу і навіть навичок створення якісного контенту.

ВИ ГОТОВІ ПОКРАЩИТИ ПОКАЗНИКИ ВАШОГО САЙТУ?

Напишіть нам і ми обговоримо усі деталі!