SMM КИЇВ

Кожного дня ми втрачаємо багато часу в соціальних мережах. А WEB24 таким чином допомагає Вам знайти своїх клієнтів. Соціальні мережі – це не просто спосіб комунікації, тепер це бізнес. Наша студія добре знає, щоб аби Ви отримали прибуток

5
Час реалізації днів
90
Успішних проектів
1000
Заявок надійшли до клієнтів завдяки нашій рекламі
7
Середня кількість заявок в день через соцмережі

Як працює СММ?

Соціальні мережі, блоги і навіть YouTube широко увійшли в наше повсякденне життя. Не тільки увійшли, а й істотно впливають на прийняті нами рішення. У мережах Facebook, Instagram, LinkedIn зареєстровані мільйони користувачів України. Усі вони – ваші поточні або майбутні клієнти. Активний розвиток представництва вашого бренду в соц-мережах – це можливість розповісти мільйонам передплатників про ваш проект.

Що ми пропонуємо?

Аналіз перед початком роботи

Проводимо розбір ринку і ваших прямих конкурентів. Складаємо портрет цільової аудиторії, знаходимо їх потреби і цілі. Проводимо аналіз текстів в даній ніші на ринку. Виконуємо аудит, визначаємо нвйкращі методи роботи з потрібно аудиторією і взаємодії з нею. Хто б міг подумати, що суперники можуть бути настільки корисні!

Гнучкий інструментарій

Ми активно використовуємо всі переваги соц.сетей: різні сервіси, додатки, доповнення. Ми безпечно підключимо їх і налаштуємо!

Єдина стратегія

Нескладна адаптація можливостей соціальних мереж з іншими каналами просування. Додавання функціоналу соціальних мереж для вирішення задач продажів, збільшення медійного охоплення рекламних кампаній.

Трафік і продажі

Створюємо таргетовану і контекстну рекламу. Не просто просуваємо картинку з стрічки, а спеціально створюємо рекламний пост зі своєю специфікою.

Взаємодія зі споживачем

Рішення цілого ряду маркетингових завдань: підвищення лояльності цільової аудиторії до бренду, зростання впізнаваності, створення додаткового каналу комунікації з цільовою аудиторією, управління репутацією компанії, підкріплення її позитивного іміджу.

Регулярна звітність

Відстежуємо KPI, такі, як: медійний охоплення, показники залученості аудиторії, динаміка приросту аудиторії, ефективність проведення активностей, участь цільової аудиторії в ланцюжку продажів. Щомісяця показуємо результати і аналізуємо їх.

Що стане результатом SMM?

ПРОДАЖІ

Створення потоку цільового трафіку на сайт, спільнота, аккаунт. Щодня якісний SMM може призводити від 1 до 100 заявок в день вашої цільової аудиторії.

Впізнаваність

Всі інструменти, які використовуються в соціальних мережах збільшують впізнаваність вашої компанії / продукту / послуги. Вашу рекламу можуть побачити 5 000 000 Українців за 1 тиждень.

КОМУНІКАЦІЯ

Соціальні мережі – найкраще місце для комунікації з потенційними і реальними клієнтами. Просування бренду через спілкування з аудиторією в social media допоможе у вирішенні маркетингових і бізнес-задач.

Чому ви маєте обрати нас?

Креативний підхід до кожного проекту

Роботою над вашим проектом займеться досвідчена команда

Нами виконано більше 90 проектів і більшість клієнтів залишилися задоволеними

Ви можете зв'язатися з нами в будь-який час і з будь-якими питаннями

Замовте розрахунок бюджету рекламної кампанії