ТАРГЕТИНГ КИЇВ

Із цією послугою ваші потенційні клієнти бачитимуть Вашу рекламу. Ми знайдемо саме ваших людей і таким чином Ви отримаєте більший прибуток і звісно більше клієнтів.

Орієнтування є одним з найбільш ефективних способів реклами в соціальних мережах. У століття цифрових технологій мільйони людей щодня спілкуються в соцмережах, заходять в різні спільноти, оновлюють стрічку з новинами. Ці умови дозволяють рекламувати свої послуги, при чому для різної аудиторії. Це і є таргетингової реклама. Пропонуємо трохи заглибитися в дану тему, дізнатися чому варто вибрати цей спосіб реклами і коли він доречний.

Як працює таргетирована реклама?

До таргетингу безпосередньо відноситься ваша цільова аудиторія. Найчастіше в своїх акаунтах користувачі залишають багато інформації про себе і своє життя, на цьому і будується таргетинг. Задавши деякі параметри, можна відсіювати людей, яких ваша інформація швидше за все не зацікавить. Таким чином вашу рекламу побачать тільки потенційні клієнти. Таргетингоа реклама підтримує SEO-просування, що дозволяє заощадити на контекстній рекламі та збільшує зростання продажів.

Соцмережі в яких можна налаштувати рекламу

Facebook

«Facebook» найактивніше використовується жителями столиці, що є вигідним для локальної реклами. Так само тут розширені демографічні фільтри, які дозволяють ще більше конкретизувати потенційних клієнтів. Реклама розміщується прямо в новинній стрічці.

Instagram

Перевагами таргетинговой реклами в «Instagram» є те, що пости з рекламою з’являються прямо в новинній стрічці користувачів. При розміщенні реклами, можна скористатись відео, зробити карусель (слайд-шоу).

Google Adwords

Показує оголошення клієнтам, які шукають компанії, подібні до вашої, у пошуку та на картах Google. Платіть лише за результати (наприклад, коли люди натискають оголошення для переходу на ваш веб-сайт чи телефонують у вашу компанію).

Як ми працюємо:

Зв'яжемося з вами

Проведемо аудит

Розробимо стратегію

Презентуємо пропозицію

Підпишемо договір

Запускаємо проект

Плюси таргетингової реклами:

Таргетингова реклама є інструментом показу оголошень потенційним клієнтам, незалежно від того шукають зараз вони Ваш товар чи ні. Користувачі можуть і не здогадуватися про існування Вашої продукції, але вона їм, ймовірно, буде цікава. Такий вид реклами підійде виробникам продукцій під новим брендом або маркою. Також тим, хто хотів би, щоб про його товар дізналась велика кількість людей. Таргетингова реклама універсальна для всіх інтернет ресурсів, включаючи соц мережі: Фейсбук, Інстаграм.

Реклама починає працювати вже з першого дня.

Персональний підхід. Таргетинговоу рекламу можна налаштувати на показ в конкретних групах соціальних мереж або вибрати користувачів, за заданими Вами критеріями.

Така реклама налаштована під інтереси користувачів. Це означає, що негативний ефект нав’язливої реклами буде менш помітний.

Бюджет на розкрутку Ви визначаєте самі. Він може бути як мінімальним, так і більш прийнятним, в залежності від вашого рекламного бюджету.

Швидкий пошук клієнтів. Якщо Ви хочете охопити широку аудиторію, то такий тип оголошень в інтернеті стане ідеальним варіантом для розкручування Вашого бізнесу.

Залишилися питання?

Ми готові на них відповісти!