ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОТИ САЙТУ КИЇВ

Щоб сайт працював без проблем потрібно його корекція, для продуктивного функціоналу.

Прогрес не стоїть на місці, і те, що було актуально вчора, сьогодні вже може не працювати, як раніше. Завжди є, що допрацювати навіть в добре працюючому функціоналі, для чого і необхідна модернізація сайту – комплекс послуг по усуненню різних помилок і неточностей, починаючи від невеликого коректування і закінчуючи повною переробкою або відновленням непрацюючого ресурсу.

75
% йдуть на сайти конкурентів через повільне завантаження
79
% користувачів скаржаться на швидкість роботи інтернет-магазинів
44
% розповідають про затримку сайту своїм колегам і друзям

Список послуг компанії

Оптимізуємо контент сайту найпередовішими компресорами і мініфікаторамі. Після завершення робіт по оптимізуванню, ваш сайт буду працювати швидко, додаткових витрат немає.

Поліпшення зовнішнього вигляду сайту

Необхідно, коли потрібно більш-менш значна доробка дизайну сайту. Часто буває, що раніше втілена ідея потребує деякої коригування – зміну колірного втілення, оформлення і т. д. Тут необхідно розумно поєднати креатив і точне знання психології, що під силу тільки досвідченим web-дизайнерам.

Редизайн сайту

Має на увазі собою повна або досить значна зміна дизайну. Причиною може бути моральний знос ідеї, зміна іміджу компанії, її злиття або поділ бренду, зміна цілей сайту, пошукова оптимізація або необхідність в підвищенні швидкості відкриття сторінок. Як би там не було – необхідна допомога професіоналів, які створять йому нове «обличчя».

Доопрацювання сайту

Під цим загальним поняттям мається на увазі прийняття цілого ряду заходів щодо незначного коригування і доопрацювання сайту – зміни внутрішнього коду, додавання контенту, верстці і т. д. Навіть ідеально створений ресурс згодом вимагає деяких коригувань, не кажучи вже про те, що багато помилок виявляються тільки через час.

Виправлення помилок на сайті

Сюди входить аналіз сайту, доробка його зовнішнього вигляду, програмного коду, контенту, верстки та багатьох інших неточностей і похибок. На відміну від доопрацювання – це більш складна і клопітка робота.

Очищення сайту від вірусів

Одним з найбільш неприємних моментів для власника сайту є попередження пошукових систем про шкідливість його вмісту, стоп-листи в браузерах і спрацьовування антивірусних програм користувачів. Це означає, що вірус впроваджений в HTML-код сторінки і необхідні термінові заходи по його усуненню. І допомогти в цьому можуть лише досвідчені фахівці.

Вивід сайту з-під фільтра

Тут мова йде про зняття з сайту санкцій пошукових систем. Причиною фільтра можуть бути помилки при роботі з посиладьним оточенням, тематичні або технічні похибки. Для виведення з-під фільтра необхідно прийняти цілий комплекс заходів – починаючи з комплексного аналізу і закінчуючи численними запитами на перегляд.

Поліпшення юзабіліті сайту

Це підвищення зручності використання, практичності і простоти сайту – необхідна умова для гарної конверсії відвідувачів. Потрапивши на Ваш ресурс, відвідувач повинен якомога швидше зорієнтуватися і знайти потрібний йому товар або інформацію. Завдання фахівця – забезпечити максимальну швидкість і простоту цього пошуку.

Поліпшення якостей сайту

Навіть тисячі щоденних відвідувачів не гарантують комерційну віддачу, якщо вони відносяться до нецільової аудиторії. Завданням фахівця є залучення цільової аудиторії, створення структури і дизайну, максимально сприятливого продажу, розміщення текстів, що продаються, спрощення навігації та інші заходи, спрямовані на підвищення продажів виставлених на сайті товарів або послуг.

Комплексна оптимізація сайту

Проведення комплексу робіт щодо покращення сайту для відвідувачів і пошукових систем. Дії компанії  в першу чергу спрямовані на підвищення привабливості сайту в очах відвідувачів, і вже потім, за допомогою SEO-технологій досягаються високі позиції у видачі пошукових систем.

Поради щодо оптимізації

Зрозуміти, що гальмує

Перш ніж починати лагодити, треба дізнатися, що зламалося. Якщо у вас на кожен перегляд сторінки завантажується по 10 мегабайт картинок, додавати memcache в бекенд-архітектуру безглуздо.

Кешування

Один з інструментів прискорення сайтів є серверне кешування. Процес від переходу за посиланням на сайт, до відображення сторінки в браузері може включати безліч етапів. Деякі елементи можна закеширувати і не завантажувати кожен раз при заході на сайт.

Стиснення зображень

Всі завжди говорять про необхідність стиснення зображень, але початківці власники сайтів часто не володіють усіма тонкощами і можуть використовувати для масштабування великих картинок CSS. В результаті браузер користувача все одно завантажує зображення в повному розмірі.

Оптимізація коду сайту

Існує цілий ряд кращих практик створення коду сайту, які дозволяють оптимізувати його роботу без найменших витрат. Перш за все, фахівці радять розміщувати CSS-код на початку сторінки, а скрипти поміщати в її кінець.

Замовити оптимізацію зараз!