РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕННИХ ІМЕН КИЇВ

Раніше потрібно було запам’ятати цифрову адресу сайту, щоб відкрити його у веб-переглядачі, а зараз можна використати Вашу назву бренду

Необхідною процедурою на етапі створення сайту є реєстрація домену. Насправді, тут все просто і особливих знань не потрібно. При цьому часто виникають питання і труднощі в момент реєстрації. Розберемося, які можуть виникнути проблеми, і як здійснити реєстрацію доменів.

Який домен вибрати?

Створення простого акуратного дизайну головної і ключової внутрішньої сторінки, фіксована верстка сайту, перевірка коректності роботи на стаціонарних комп’ютерах і на планшетах, встановлення та налаштування системи управління (CMS), наповнення сайту вашими матеріалами, тестування і вивантаження сайту на хостинг.

Тематика

За основу доменного імені можна взяти назву вашої організації, ключові слова, назву послуги або продукції, яку ви продаєте. Можна писати на “трансліті” або використовувати англійські слова.

Регіональність

Якщо ви ставите послуги для конкретного міста або регіону, то в  такому випадку мож вказати територіальну прив’язку у вигляді назви міста, його скорочення або регіональний номер.

Доменна зона

Останнім часом з’являється все більше і більше доменних зон. У більшості випадків їх називають “тематичними”. Наприклад: .shop – для магазину, .pro – для фахівців, .design – для арт і дизайн студій. Якщо ваш сайт буде спрямований на Україну, то все ж радимо зупинитися на звичному домені .ua.

Протипоказання

Хоч і вибір для реєстрації домену вкрай великий, ми зібрали інформацію про те, які букви і словосполучення краще не реєструвати: Утримайтеся від використання більш ніж однієї з букв: J, G, U, Y, S, C в домені. Відмовтеся від використання шиплячих словосполучення, такі як: sh, ch, zh, th. Не використовуйте більше 12 символів в домені. Не реєструйте домени з великою кількістю цифр в кінці, не більше 3 шт. в домені.

Чому варто обрати саме нас для створення доменного імені?

ДОПОМОГА У ВИБОРІ

Наша команда допоможе підібрати для Вас найкращий варіант. Ми знаходимо підхід до кожного клієнта.

ПРОСТО І ЛЕГКО ЗАПАМ’ЯТАТИ

Ми створюємо назви які легко запам`ятовуються та відображають суть вашого сайту.

ОДРАЗУ ОПТИМІЗУЄМО

Оптимізація сайту – це також і доменне імя, яке люди будуть шукати в пошукових системах  і завдяки нам, саме ваш сайт буде одним з перших.

Унікальність

Ваші клієнти не будуть плутатись серед схожих за назвою сайтів, а оберуть саме Ваш за допомогою унікального доменного імені.

Турбота про клієнтів

Назва вашого сайту приносить для вас нових клієнтів, тому для цього ми розробимо домен, який буде відображати зміст ваших послуг/товарів.

Нам можна довіряти

Ми допомогли дуже великій кількості компаній обрати якісне доменне ім`я. Ми знаємо всі ваші потреби і бажання і намагаємося виконати роюоту, щоб Ви були на перших місцях у пошуковиках.

Замовити реєстрацію домену, легко, як купити товар в інтернет-магазині

Виберіть послугу

Десятки тисяч послуг в каталозі та відмінні пропозиції на біржі.

Сплатіть

Один клік, і послуга замовлена.

Отримайте результат

Якісний результат в термін і гарантія повернення коштів.

Придбати доменне ім’я

Придбати доменне ім’я