м. Тернопіль, вул. Мазепи 10, офіс 503

+38 (096) 561 55 59

WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO

Вартість: 1087 грн.

Каталог «Для оптовиків» (Категорії з контролем доступу. Доступ тільки ЗАРЕЄСТРУВАНИМ)

На жаль, ми вирішили припинити продаж та підтримку плагіна WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO . У зв’язку з останніми оновленнями WooCommerce перестав коректно працювати. Крім того, плагін WooCommerce Ексклюзивні ціни PRO виконує майже аналогічну функцію – надає зареєстрованим оптові ціни, при цьому немає потреби дублювати каталог. Якщо оптові ціни не треба показувати/афішувати для всіх — у налаштуваннях є опція, яка приховує інформацію про оптові ціни для гостей.

Даний плагін включає всі функції стандартної версії + функції ПРО.

ФУНКЦІЇ СТАНДАРТНОЇ ВЕРСІЇ:
(про функції ПРО-версії дивіться нижче)

Даний плагін дозволяє створити спеціальний розділ “Для оптовиків” з обмеженим доступом до нього (тільки для зареєстрованих користувачів). Купувати товари в цьому розділі можуть тільки зареєстровані користувачі. Незареєстровані користувачі не бачать товари – на цій сторінці їм пропонується форма “Увійти”/”Реєстрація”.

Хочеться зазначити, що назва «Для оптовиків» взята для прикладу. Ви можете використовувати плагін для створення додаткових закритих категорій, при цьому назвати такий розділ як завгодно на свій розсуд – наприклад, “Для постійних клієнтів”, “Для співробітників” …
Основне завдання плагіна – додавання в магазині додаткового розділу з категоріями, на які поширюється контроль доступу. Даний розділ і саму сторінку такого каталогу ви можете назвати як завгодно.

Такі категорії ви можете використовувати як як додатковий каталог, так і як основний, в останньому випадку вийде повністю «закритий» магазин , де товар можна буде переглядати тільки після реєстрації.

Можливості плагіна:
* При активації плагіна автоматично створюються дві сторінки:
Сторінка з назвою «Магазин для оптовиків» — ви можете використовувати її в навігації (вставляйте в будь-яке меню в шапці або сайдбарі). Назва цієї сторінки можна перейменувати на свій розсуд.

Сторінка «Магазин — роздріб» , яка також виводитиме всі товари, але виключно із стандартних категорій. Тепер у головному меню, як основний (роздрібний) каталог вам потрібно використовувати саме цю сторінку «Магазин — роздріб» замість стандартної основної сторінки магазину (http://ВАШСАЙТ/shop/). Саму назву ви можете перейменувати в розділі «Сторінки» — змініть заголовок цієї сторінки або просто вкажіть довільну назву для цього пункту в меню.

Це потрібно зробити тому, що на основній сторінці магазину (http://ВАШСАЙТ/shop/) для зареєстрованих користувачів відбувається змішування товарів. Тобто. зареєстровані бачать у цьому каталозі всі товари як зі стандартних категорій, так і товари з оптових категорій (що вони бачити там не повинні). А мають бачити лише товари зі стандартних категорій. Сторінка http://ВАШСАЙТ/shop/ просто виводить усі товари магазину і т.к. технічно це не вирішується, ми зробили альтернативу основної сторінки магазину — тобто спеціальну сторінку «Магазин — роздріб», а вона вже поділяє товари.

У головному меню замість кореневого каталогу http://ВАШСАЙТ/shop/ ми рекомендуємо поставити сторінку «Магазин — роздріб», яка виконує ту саму функцію кореневого каталогу, тільки з фільтром (не виводить товари з оптових категорій). Перейменуйте цю сторінку як завгодно, наприклад на «Продукція». Якщо до цього у вас у меню вже була якась структура з категорій/підкатегорій, то структура всіх інших посилань НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ, все залишиться як було. За переходами на ці каталоги ніякого змішування немає, це відбувалося лише у кореневому каталозі магазину. Тому саме його слід замінити в меню сторінкою “Магазин – роздріб”.

Зазначимо, що на цій сторінці (а по суті це каталог) ви також можете використовувати стандартний фільтр WooCommerce – Навігація по шарах.

Сторінка Магазин – для оптовиків. Сторінка Магазин – роздріб.
Сторінка Магазин – для оптовиків. Сторінка Магазин – роздріб.

* При переході на сторінку «Магазин для оптовиків» виводяться всі товари з додаткових (оптових) категорій (за аналогією основної сторінки магазину), і ці товари можуть бачити тільки зареєстровані користувачі.

* У розділі «Для оптовиків» ви можете створити будь-яку кількість товарних категорій, можете задавати будь-яку структуру, наприклад, аналогічну основному каталогу. Можна додавати категорії, підкатегорії тощо.

WooCommerce Додавання оптових категорій
WooCommerce Додавання оптових категорій

* В усіх розділах сайту, крім розділу «Для оптовиків», тобто. у сайдбарах та у всіх елементах навігації (меню) товари та категорії з цього розділу не видно. Користувачі потрапляють на товари для оптовиків тільки через посилання, наприклад, у головному меню (можете назвати її, наприклад, «Для оптовиків»).

* Для всіх НЕАВТОРИЗОВАНИХ користувачів товари з цього каталогу не можна знайти через пошук, навіть перехід за прямим посиланням на такий товар видасть 404 сторінку.

* У каталозі товарів «Для оптовиків» показуватимуться товари тільки з розділу оптових категорій. Тому при додаванні товару не можна публікувати його одночасно у звичайну категорію та оптову — у такому разі даний товар вже стане недоступним гостьовим користувачам.

* У розділі сайту «Для оптовиків», для незареєстрованих користувачів, замість товарів відображається лише форма «Увійти»/«Реєстрація».

Сторінка Магазин - для оптовиків (Якщо користувач незареєстрований)
Сторінка Магазин — для оптовиків (Якщо користувач незареєстрований)

Якщо у вас в розділі сайту «Для оптовиків», для незареєстрованих користувачів немає форми реєстрації , то зробіть наступне…

У розділі «Магазин для оптовиків» для неавторизованих користувачів підтягується функціонал від сторінки Профіль. Тому, щоб там була форма реєстрації, увімкніть цю опцію в основних налаштуваннях WooCommerce – опція називається Дозволити реєстрацію на сторінці “Мій обліковий запис”. Дивіться скріншот.

saphali woocommerce wholesale каталог для збереженого в user
Як дозволити реєстрацію у розділі Для оптовиків (якщо вона там не виводиться)

* Для зареєстрованих користувачів, показується стандартний каталог та стандартна картка товару, після переходу на будь-який товар із даного розділу.

* У розділі Зовнішній вигляд -> Віджети додається спеціальний віджет, який ви також можете використовувати, якщо хочете вивести в сайдбарі каталог оптовиків (виводить категорії з розділу оптовиків).

Віджет WooCommerce Категорії (опт) товару
Віджет WooCommerce Категорії (опт) товару

Тепер інструкція для тих, хто виводить каталог (категорії) в сайдбарі.
Якщо у розділі сайту «Для оптовиків», ви хочете для всіх користувачів показувати в сайдбарі тільки оптові категорії замість стандартних, читайте нижче відповідь.

Це питання вирішується виключно вами — вирішити його можна за 5 хвилин. У ньому є спеціальний віджет «Каталог для оптовиків», який виводитиме оптові категорії. А де виводити це ви вже самі визначайте, ми не можемо плагіном відредагувати вашу тему. Створіть у вашій темі дві області (два сайтбари) – одну для звичайних, одну для оптовиків – і в другу помістіть наш віджет (він працюватиме тільки на сторінці «Для оптовиків»). Або скористайтеся плагінами для роботи з сайтбарами, серед яких оптимальний плагін Restrict Widgets (оригінал) – http://wordpress.org/plugins/restrict-widgets/ . Restrict Widgets (допрацьований спеціально для цієї мети) – завантажити. Він дозволить вам показувати оптовий каталог у сайдбарі лише авторизованим і лише у розділі «Для оптовиків», на решті сторінок цього віджету не буде.

Чи не вмієте створювати області сайдбарів, то скористайтеся плагінами, посилання на які ми дали.

Налаштування плагіна Restrict Widgets
Налаштування плагіна Restrict Widgets

Ну і пару інших плагінів із цієї області (з ними ми не працювали):
http://wordpress.org/plugins/widget-logic/screenshots/ та http://wordpress.org/plugins/widget-logic-by-path / або http://wordpress.org/plugins/conditional-widgets/

Інші ПОЯСНЕННЯ та вирішення можливих проблем

«…Замовник випадково створив в оптовому каталозі категорію Чемодани, в ній 0 товарів, але при спробі її перейменувати, перейменовується так само і категорія Чемодани у роздрібному… видаляти її вже боїмося навіть… «

Ви можете видалити порожню категорію – нічого не станеться. Ця проблема не даного плагіна, а проблема Вордпрес. При додаванні категорії з однаковою назвою він створює для неї такий самий склад. Т.к. у двох різних категорій однаковий склад, тому при редагуванні назви однієї категорії, назва буде змінюватися скрізь, для всіх таксономій, у яких такий самий склад (ярлик). Рішення просте – просто при додаванні “оптових категорій” задавайте інший унікальний ярлик (склад) або, якщо вони вже додані, то відредагуйте у них склад – наприклад, додайте в кінець приставку -opt.

«.. В урлах плутанина. У головному меню посилання для оптовиків виглядає так http://myshop.ru/dlya-optovikov/, але при переході по ньому вже так http://myshop.ru/opt_catalog/chemodany-optom/
А зареєстрований переходить так http:/ /myshop.ru/shop/?catalog-opt=all

Так і є, ми редиректимо неавторизовану на першу зі списку оптову категорію, щоб видати там їм форму авторизації/реєстрації. Але після авторизації користувачі вже не потраплятимуть на першу зі списку оптову категорію — у них відкриватиметься кореневий каталог із оптовими товарами — http://myshop.ru/shop/?catalog-opt=all

ФУНКЦІЇ ПРО ВЕРСІЇ:

Ви можете сортувати зареєстрованих користувачів за різними групами – це робиться через редагування статусу користувача (роль). Після того, як користувач здійснив замовлення з реєстрацією, WooCommerce надасть йому статус «Клієнт». Але якщо вам потрібно розділяти зареєстрованих користувачів по різних групах, ви можете створити свої групи (статуси). Потім для кожної групи надавати свої доступи на різні категорії або забороняти такий доступ.

Нові групи (статуси користувачів) додаються на спеціальній сторінці (див. скріншот). Після того, як ви додасте нову групу, ви зможете застосовувати до неї налаштування доступу до закритих категорій. Інші статуси, які вже є в Вордпрес, цей плагін в облік не бере — на них доступ не поширюватиметься .

Коли це можна застосовувати?

Наприклад, у вас стоїть таке завдання, коли оптова ціна надається тільки для зареєстрованих користувачів-організацій, а роздрібна для незареєстрованих та для зареєстрованих фізичних осіб.

Для цього ви створюєте групу «Організація (оптовик)». Тепер настройте умову цієї групи.
При цьому всі незареєстровані, у будь-якому випадку, не мають доступу до закритих (оптових) категорій, також доступ закритий для зареєстрованих зі статусом «Клієнт». А всім зареєстрованим зі статусом «Організація (оптовик)» ви можете надати або повний доступ до всіх оптових категорій або вибірково.

 

WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO
WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO

 

Налаштування. Каталог «Для оптовиків» PRO
Налаштування. Каталог «Для оптовиків» PRO

 

НАЛАШТУВАННЯ ПЛАГІНУ КРОКОВА
1. Після активації плагіна автоматично додасться сторінка «Магазин для оптовиків». Ви можете відразу перейменувати її на будь-який свій варіант, наприклад, “Оптовим покупцям” або залишити назву як є. Ця сторінка є каталог для оптовиків. Якщо Ви бажаєте, щоб її було видно всім, то розмістіть цю сторінку в будь-якому меню на веб-сайті.

2. Налаштування плагіна. За замовчуванням — якщо неавторизований користувач перейде до розділу меню «Оптовим покупцям», то йому буде показано повідомлення — « Цей розділ з обмеженим доступом. Для того, щоб подивитися товари необхідно увійти. » Щоб це перевірити, зробіть вихід з адмінки і спробуйте зайти в цей розділ (або спробуйте зайти з іншого браузера, де ви не авторизовані). Якщо в налаштуваннях плагіна встановити опцію ” Надати доступ на категорії з обмеженим доступом всім авторизованим “, то доступ до оптових категорій буде у всіх, хто зареєструється. Т.к. реєстрація досить проста, то отримати цей доступ займе менше 1 хвилини.

Якщо Вам це НЕ підходить і Ви хочете дати доступ лише деяким, то в налаштуваннях плагіна створіть спеціальну групу користувачів, наприклад Оптовики . Потім для цієї групи даєте дозволи на перегляд всіх оптових категорій (треба виставити галочки навпроти всіх категорій) або вибірково, при необхідності. Зберігайте налаштування. Після цього переходьте в розділ «Користувачі» — знаходьте потрібного Вам користувача та редагуєте статус користувача (встановіть для нього роль Оптовики).

На цій сторінці — http://site.com/wp-admin/admin.php?page=woo-catalog-manage ви можете керувати наданням доступу на ту чи іншу категорію певній групі користувачів (покупців), яку можете додати ( наприклад, додайте групу «Оптовики»).

3. Додавання певних користувачів до груп. Призначати групу покупцю можна тут – http://site.com/wp-admin/users.php, змінюючи йому “Роль”, наприклад, з поточної на “Оптовики”.

Змінюємо «Роль» користувачеві

ВІДПОВІДІ НА ВАШІ ПИТАННЯ:
Добридень, який плагін порекомендуєте під наступне завдання — потрібно приховати від звичайних відвідувачів один із розділів каталогу (там буде тільки нові колекції для оптовиків з оптовими цінами). WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO або WooCommerce Ексклюзивні ціни PRO?

Вітаю. Плагін « WooCommerce Ексклюзивні ціни PRO (Рішення для оптовиків) » працює з тими самими товарами – тільки тепер у товарі буде дві ціни (стандартна – для роздрібних покупців, оптова – для оптовиків). Крім того, він не дозволяє приховувати якісь розділи каталогу.

Для Вашого завдання більше підходить WooCommerce Каталог «Для оптовиків» PRO , а також WooCommerce Каталог «Для оптовиків» .

У вартість входить: WooCommerce Каталог «Для оптовиків»

Завантажити плагін WooCommerce Каталог “Для оптовиків” ви зможете відразу після оплати.

    Останні статті

    Схожі пости