РОЗРОБКА ВІЗИТОК КИЇВ

Розробка дизайну візиток на перший погляд може здатися нескладним завданням, яка під силу практично будь-кому. Але насправді створення якісної візитки, яка була б не просто безликим картонним прямокутником з Вашими контактними даними, а справжнім «обличчям» компанії, яке не соромно було б показати навіть найбільш впливовим людям, – завдання складне.

Якою має бути ідеальна візитка?

Дизайн візиток повинен бути не тільки оригінальним, але і зручним для користувача. Адже візитка – річ не просто декоративна, а і функціональна. Більшою мірою саме від того, наскільки вона зручна в користуванні, залежить те, чи зв`яжеться з Вами людина.

Інформативність

Складайте макет картки так, щоб вона несла велику кількість по-справжньому корисної інформації (ім’я та прізвище власника, його посаду, місце і адреса роботи, офісні телефони, імейл).

Якість друку

Вибирайте друкарню з професійною сучасною технікою і чуйним до Ваших прохань персоналом. Уточніть у фахівців також спосіб друку, кожен з них має свої особливості, про які справжні фахівці обов’язково розкажуть.

Лаконічність

Не прагніть на одній візитці повідомляти всі Ваші титули і заслуги, щоб вразити співрозмовника. Краще створити дві або три різні візитки, ніж писати на одній про членство в громадській організації, керівництві салоном краси і докторського ступеня в області математики – це, як мінімум, недоречно.

Оригінальність

Оцінюйте Вашу візитну картку не саму по собі, а серед інших примірників. При створенні візитки уявіть собі, як вона буде виглядати на столі, в оточенні інших карток. Вам може здаватися, що Ваша візитка – шедевр мистецтва, але все ж протестуйте її на оригінальність в стосі з іншими.

Грамотність

Перечитайте текст макета перед відправкою в друк: ідеальна візитка не містить граматичних чи пунктуаційних помилок.

Одна мова

Створюйте Вашу візитку державною мовою, а оборот залишайте порожнім – він призначений для того, щоб робити позначки. Якщо працюєте з закордонними партнерами, замовте окремі односторонні картки на іноземній мові.

Стандартний розмір візитки

Прослідкуйте, щоб Ваша картка мала стандартні параметри (такими є 90 х 50 мм або євроформат для Ваших Європейських партнерів – 85 х 55 мм), інакше співрозмовнику доведеться підгинати або (що ще гірше!) , підрізати її, щоб вставити в візитницю.

Читабельність

Не використовуйте мудрі, декоративні шрифти, які, можливо, і красиві, але абсолютно не читабельні. Написи на хорошій візитці повинні бути розбірливими, а зображення – чіткими. Назва компанії, прізвище та телефон власника повинні легко читатися на відстані 40 см від очей.

Дотримання гармонії кольорів

Вибирайте спокійні тони для фону, які не відволікають від інформації на візитці. А ось логотип компанії бажано виділяти, щоб він відразу кидався в очі.

Етапи розробки дизайну візитки

Обговорення побажань і вимог замовника

Ми з’ясовуємо сферу діяльності клієнта, оцінюємо тенденції конкурентів, вивчаємо фірмовий стиль.

Створення декількох ескізних варіантів візитки

Доопрацювання вибраного клієнтом рішення.

Розробка макета візитної картки

Створення дизайну візитки завершується підготовкою файлу до друку. Все, що залишиться клієнту – замовити в будь-якому  центрі друку візитки по готовому макету.

Які види візиток ми розробляємо?

Перш ніж замовити розробку дизайну візиток за вигідною ціною, визначитеся з тим, який різновид візитної картки вам потрібно.

Особисті

Такі картки використовуються при неформальному спілкуванні. Вони містять прізвище, ім’я та контактну інформацію власника. Для них властивий вільний стиль виконання. Різновид особистих карт – сімейні візитки, які представляють сім’ю. Вони відправляються з поздоровленнями і додаються до подарунків.

Ділові

Використовуються на офіційних зустрічах, переговорах та інших бізнес-заходах. На цих візитках вказується ПІБ, контактні дані, посада людини і назва організації, в якій він працює. Вироби відрізняються витриманим дизайном і виконуються в єдиному стилі для всіх співробітників.

Корпоративні

Представляють не конкретну особу, а організацію. Містять такі дані, як назва компанії, перелік послуг або товарів, контактну інформацію. Ці візитні картки роздають на виставках, зустрічах і інших ділових заходах.

Студія ВЕБ-24: про переваги візитних карток

Фахівці студії серйозно підходять до розробки поліграфічної продукції. Тому наші візитки мають цілу низку переваг:

У нас Ви можете замовити унікальний дизайн візиток, який підкреслить високий статус вашої організації, а креативні ідеї однозначно привернуть увагу. Ефективність карток також має значення – наші фахівці знають кілька способів, щоб її підвищити.

Ексклюзивне оформлення

Крім унікального дизайну, фахівці можуть підібрати незвичайний спосіб післядрукарської обробки. Карти прикрашаються тисненням, золотим гравіюванням, вирубкою і т.д.

Висока швидкість роботи

Ви зможете отримати готовий дизайн за рекордно короткий час, при цьому його унікальність зовсім не постраждає.

Невисока вартість

Візитні картки – один із самих бюджетних видів реклами, тому ціна її дизайну невисока.

Зображення і фото розміщуються тільки найвищої якості

Якщо у вас немає такого матеріалу, то фахівці готові запропонувати вам професійну фотозйомку.

Скільки коштує замовити дизайн визітки в Києві?